Kariera

Pewna praca w solidnej firmie

Poszukujemy ambitnych osób do naszego zespołu

Aktualnie prowadzimy rekrutację
na następujące stanowiska:

Jeśli jesteś ambitny, to będziesz miał możliwość rozwinięcia swoich umiejętności. Prowadzimy szkolenia wewnętrzne, douczymy Cię w pracach, z którymi nie masz doświadczenia.

Kierownik robót

Będziesz odpowiedzialny za wyszukiwanie, wycenę oraz nadzór prac budowlanych. Twoim zadaniem będzie nadzór od oferty do zakończenia prac. Jako kierownik będziesz nadzorował kierowników robót.

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Do Twoich obowiązków będzie należał nadzór nad konkretną budową. Musisz znać się technicznie na wykonywanych pracach na budowie. Wymagamy umiejętności czytania planów budowlanych.

Starszy monter sufitów podwieszanych

Jako brygadzista będziesz nadzorował pracowników ogólnobudowlanych. Oprócz tego będziesz pracował razem z innymi pracownikami fizycznie, np. jako brygadzista malarzy. Twoim zwierzchnikiem będzie kierownik danej budowy.

Młodszy monter sufitów podwieszanych

Lubisz pracę na budowie? A może masz doświadczenie w innych pracach: remontowych, glazurniczych, szpachlarsko-malarskich, brukarskich? Dołącz do nas.

Dzielimy się wiedzą

Chcesz dowiedzieć się więcej
o sufitach podwieszanych?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.
Zawierają one rozbudowaną bazę wiedzy na temat systemów podwieszanych, ich konstrukcji, technologii oraz użytych materiałów.

10.03.2023

Sufity Knauf AMF

Seria rozwiązań systemowych oferowana przez formę Knauf AMF to sufity najwyższej jakości. W zależności od wybranego modelu sprawdzają się one w każdym pomieszczeniu.  Sufity Knauf AMF mogą być stosowane zarówno w niewielkim biurze czy sali konferencyjnej,  jak i w przestrzeniach open space oraz ogromnych halach produkcyjnych. Rozwiązania firmy…

10.05.2022

Dlaczego stosujemy panele akustyczne na ścianach

Od wielu lat obserwujemy i korzystamy z oferty prezentowanej przez największych przedstawicieli branży sufitów systemowych w Polsce, a są to: Rockfon, Ecophone, AMF, Armstrong czy OWA. Nie mamy więc wątpliwości, że oferowane przez nas w sklepie sufitysystemowe.pl oraz stosowane na co dzień materiały posiadają najlepszą jakość i spełniają…

04.05.2022

Sufity metalowe – siatka cięto-ciągniona

Ten wytrzymały materiał to niezwykle efektowne połączenie funkcjonalności z nowoczesna estetyką dostępny jest między innymi w naszym sklepie internetowym sufitysystemowe.pl. Surowość metalu idealnie wpasowuje się w wizualność obiektów w stylu industrialnym, modernistycznym czy high-tech. Sufity modułowe z siatki cięto-ciągnionej doskonale komponują się również z bardziej wiekowym budownictwem, wymagającym…

Kontakt

(+48) 781-268-312

87-123 Brzozówka (k. Torunia)
ul. Dębowa 20
biuro@nordgips.pl
 

Znajdziesz nas na:
nordgips.budownictwo
nordgips

 

 

Masz pytania?

Nasi eksperci zapewnią Ci fachowe doradztwo i wparcie.
Napisz do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w formularzu, przez NordGips Sp. z o.o. w celu udzielenia mi, telefonicznie lub mailowo, odpowiedzi na zadane pytanie.