NordGips

Sufity podwieszane

Montujemy systemy sufitów podwieszanych na terenie całej Polski !

Przenosząc swoją działalność z największych realizacji budowlanych w Norwegii do Polski od razu rzuciły nam się w oczy braki z zakresu wiedzy na temat sufitów podwieszanych na rynku polskim. Oczywistym stało się więc, że sam montaż paneli nie spełni wszystkich oczekiwań naszych klientów, rozszerzyliśmy więc dział doradztwa i materiałoznawstwa, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom polskiego konsumenta.

 

Gwarancja jakości !

Udzielamy minimum 60 miesięcy gwarancji wraz z obsługą serwisową. Nie zostawiamy klienta samego sobie. Jesteśmy do waszej dyspozycji. Macie wątpliwości ? Pytajcie. Jesteśmy otwarci na potrzeby konsumentów, słuchamy i chcemy spełnić wasze oczekiwania.

 

Naszą specjalnością są sufity, które gwarantują trwałość.

Wychodząc na rynek postawiliśmy sobie cel-oferować naszym klientom materiały, które przetrwają długie lata i nie zawiodą oczekiwań. Po ponad 3 latach pacy na polskim rynku możemy z dumą oświadczyć że nasi Partnerzy doceniają wysoką jakość oferowanych przez nas rozwiązań oraz innowacyjne metody pracy, które promujemy w różnych częściach Polski.

Na udaną współprace wpływa też zaangażowanie i wykwalifikowanie naszych pracowników. Stawiamy bowiem na ludzi młodych, pełnych ambicji, którzy pragną swoje umiejętności wykorzystywać do urzeczywistniania marzeń innych.

Doświadczenie i znajomość tematu to klucz do sukcesu.

Dlaczego warto wybrać nas?

Wybierając NordGips zyskujesz gwarancję jakości i spokój ducha.

13
lat działalności
w Norwegii = skandynawska
precyzja wykonania
3
lata działalności
w Polsce = sprawdzeni
partnerzy i technologie
212
zrealizowanych
inwestycji = ponad 100
zadowolonych Klientów

Nasi profesjonaliści znajdą
dla Ciebie najlepsze
możliwe rozwiązanie.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Działamy w 4 prostych krokach:

01. Konsultacje techniczne
Chcesz coś zmienić ale nie wiesz, czy Twoja wizja jest słuszna? Zapytaj nas o rozwiązania systemów sufitowych. Doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące Twojego projektu. Wystarczy, że napiszesz maila lub zadzwonisz.
02. Dobór materiałów
Dobierzemy optymalne rozwiązanie w zależności od przeznaczenia obiektu, mając na uwadze budżet i estetykę oraz takie parametry jak: akustykę, niepalność, atest higieniczny, antykorozyjność czy antyuderzeniowość.
03. Wycena i specyfikacja
Wycenimy dla Ciebie odpowiedni system, tymczasem Ty możesz zapoznać się z prezentacją, dotyczącą rodzaju użytych materiałów i sposobu ich montowania.
04. Montaż sufitu
Nasze brygady monterskie w sposób szybki i fachowy przeprowadzą montaż wybranego systemu. Montaż sufitu będzie wykonany prawidłowo, czysto i terminowo.

Spółka Nordgips posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu sufitów systemowych na rynku norweskim i polskim.

Udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów indywidualnych oraz firm, z którymi współpracujemy do dziś. Celem naszej firmy jest ciągłe doskonalenie i rozwój.

Nie zostawiamy Klienta w potrzebie. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Macie wątpliwości? Pytajcie. Jesteśmy dla Was i chcemy pomóc spełnić w 120% wizje i przenieść je na rzeczywiste obiekty. Jesteśmy otwarci na potrzeby konsumentów, słuchamy i chcemy spełnić Wasze oczekiwania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla Ciebie dbamy o jakość.

GWARANCJA JAKOŚCI

Udzielamy pisemnej gwarancji dotyczącej świadczonych usług. Ponadto na życzenie Klienta dostarczamy również dokumentację powykonawczą, ponieważ kierujemy się zasadą sumienności.

 

Skąd taka gwarancja?

Jesteśmy pewni zarówno naszych partnerów, wykonawców jak i materiałów z których korzystamy. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem dbając o jakość i tempo wykonywanych usług, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Nasi profesjonaliści znajdą
dla Ciebie najlepsze
możliwe rozwiązanie.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie.

Dzielimy się wiedzą

Chcesz dowiedzieć się więcej
o sufitach podwieszanych?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.
Zawierają one rozbudowaną bazę wiedzy na temat systemów podwieszanych, ich konstrukcji, technologii oraz użytych materiałów.

10.03.2023

Sufity Knauf AMF

Seria rozwiązań systemowych oferowana przez formę Knauf AMF to sufity najwyższej jakości. W zależności od wybranego modelu sprawdzają się one w każdym pomieszczeniu.  Sufity Knauf AMF mogą być stosowane zarówno w niewielkim biurze czy sali konferencyjnej,  jak i w przestrzeniach open space oraz ogromnych halach produkcyjnych. Rozwiązania firmy…

10.05.2022

Dlaczego stosujemy panele akustyczne na ścianach

Od wielu lat obserwujemy i korzystamy z oferty prezentowanej przez największych przedstawicieli branży sufitów systemowych w Polsce, a są to: Rockfon, Ecophone, AMF, Armstrong czy OWA. Nie mamy więc wątpliwości, że oferowane przez nas w sklepie sufitysystemowe.pl oraz stosowane na co dzień materiały posiadają najlepszą jakość i spełniają…

04.05.2022

Sufity metalowe – siatka cięto-ciągniona

Ten wytrzymały materiał to niezwykle efektowne połączenie funkcjonalności z nowoczesna estetyką dostępny jest między innymi w naszym sklepie internetowym sufitysystemowe.pl. Surowość metalu idealnie wpasowuje się w wizualność obiektów w stylu industrialnym, modernistycznym czy high-tech. Sufity modułowe z siatki cięto-ciągnionej doskonale komponują się również z bardziej wiekowym budownictwem, wymagającym…

Kontakt

(+48) 781-268-312

87-123 Brzozówka (k. Torunia)
ul. Dębowa 20
biuro@nordgips.pl
 

Znajdziesz nas na:
nordgips.budownictwo
nordgips

 

 

Masz pytania?

Nasi eksperci zapewnią Ci fachowe doradztwo i wparcie.
Napisz do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w formularzu, przez NordGips Sp. z o.o. w celu udzielenia mi, telefonicznie lub mailowo, odpowiedzi na zadane pytanie.